1150KB Postýlka GREEN LEAF Geuther
# 587

1150KB Postýlka GREEN LEAF Geuther

1150KB Postýlka GREEN LEAF

Chcete-li výrobek zakoupit, je nutné se přihlásit

Přihlásit se

Geuther

V postýlce GREEN LEAF z řady geuther ECO, která roste s vámi, jsou děti v bezpečí hned od začátku. Je vyroben z přírodního masivního dřeva s otevřenými póry. Individuální zrnitost přírodního materiálu dřeva činí každou z postelí jedinečnou.

Rozměry: H 78 x Š 148 x V 85

Dětská postýlka GREEN LEAF podrobně:

  • Ležící plocha dítěte a dětské postýlky je trojnásobně výškově nastavitelná a může být optimálně přizpůsobena věku dítěte: V prvních měsících života leží dítě v horní poloze. To odpovídá přibližně výšce postele rodiče a umožňuje umístění postele v posteli a odstranění dítěte. Pokud dítě vyroste a začne sedět samo o sobě a vytáhnout se na tyče, musí být ležatá plocha z bezpečnostních důvodů snížena o jeden nebo dva kroky.
  • Tři odnímatelné příčky umožňují starším dětem dostat se do postele a z postele samy.
  • Po dosažení věku kojence a batolete lze rostoucí postel snadno přeměnit na juniorskou postel (plocha pro ležení 70 x 140 cm).
  • Materiál: Dětská postýlka je vyrobena z přírodního, otevřeného pórovitého masivního dřeva z evropských populací. Byl jemně obarven, aby se zachovala přirozená struktura povrchu, individuální zrno a pocit teplého dřeva. Všechny rohy a hrany jsou jemně zaoblené.
  •  Pokyny pro péči: K čištění postýlky používejte pouze měkký hadřík a teplou vodu.
  • Kvalitní roštový rám z masivního dřeva zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu i zespodu a účinně zabraňuje hromadění vlhkosti a tepla v dětské a dětské postýlce.
  • Všechny použité materiály neobsahují škodlivé látky.

Jednoduchá montáž

Poznámka: Odpovídající matrace do postýlky není zahrnuta v rozsahu dodávky!