Set MARIT komoda a postel Geuther

# 580

Set MARIT komoda a postel Geuther

Set MARIT komoda a postel - sestava dětského nábytku

Chcete-li výrobek zakoupit, je nutné se přihlásit

Přihlásit se

Geuther

Rostoucí dětská postel Marit v nadčasově moderním designu provází děti od kojeneckého věku až po dospívání. Díky redukovanému zbarvení akáciového dekoru, neprůhledným šedým lakovaným tyčím a kovovým nožičkám se dokonale přizpůsobí modernímu životnímu prostředí.

Jeho výbava a funkce podrobně:

Lehací plocha dětské a dětské postýlky je nastavitelná do tří výšek a lze ji optimálně přizpůsobit věku dítěte: v prvních měsících života leží miminko v horní poloze. To zhruba odpovídá výšce postele rodičů a usnadňuje vkládání a vstávání miminka. Jak dítě roste, lehací plocha se snižuje: jakmile se dokáže samo postavit, musí být spuštěno do nejnižší polohy.
Roštové díly v klasickém kulatém provedení mají tři odnímatelné příčky, které umožňují dětem samostatné vstávání a vstávání.
Po kojeneckém a batolecím věku lze lůžko snadno přestavět na lůžko pro mládež (lehací plocha 70 x 140 cm). Potřebné konverzní stránky (položka č. 1000US) jsou k dispozici samostatně v geuther shopu
Vyrobeno v Německu. Rám, čelo a podnožka jsou vyrobeny z kvalitní dřevotřísky s akátovým dekorem. Štíhlé nohy jsou vyrobeny z chromovaného kovu, tyče jsou vyrobeny z masivního bukového dřeva
Všechny použité barvy, fólie a látky jsou odolné proti slinám a potu, bez škodlivých látek a splňují vysoké požadavky, které jsou kladeny i na bezpečnost dětských hraček.
Dodávka je rozložená. Součástí je montážní návod a potřebný montážní materiál.
Testováno TÜV: TÜV Rheinland testovalo stabilitu, odolnost a chemické složení a získalo certifikát GS.