1150WKXL Přebalovací komoda GREEN LEAF Geuther

# 588

1150WKXL Přebalovací komoda GREEN LEAF Geuther

1150WKXL Přebalovací komoda GREEN LEAF

Chcete-li výrobek zakoupit, je nutné se přihlásit

Přihlásit se

Geuther

Nábytek ze série dětských pokojů z řady geuther ECO je vyroben z přírodního masivního dřeva, roste s dětmi a inspiruje svým měkkým a teplým povrchem a individuálním zrnem, díky němuž je každý kus nábytku jedinečný.

Přebalovací pult GREEN LEAF nabízí s prostornou přebalovací plochou a bočními policemi, se zásuvkami a skříněmi dostatek prostoru pro každodenní péči o dítě. Přesvědčí také svým harmonickým designem z přírodního dřeva, který lze individuálně okořenit různými barevnými vložkami do zásuvek a dveří a nabízí dodatečnou bezpečnost a navíc díky zaobleným rohům a hranám odolným proti zranění a extra vysokým bočním hraničním lištám.

Rozměry: H 75.8 x Š 133 x V 92.4 cm

Přehled všech funkcí a podrobností o vybavení přebalovacího pultu:

  • Tři prostorné zásuvky a skříňka s policí nabízejí dostatek úložného prostoru pro výrobky a oblečení pro péči. Horní zásuvku lze otevřít v plné zásuvce, dvě spodní zásuvky v částečném výsuvu.
  • Díky systému měkkého zavírání lze zásuvky a dvířka zavřít téměř tiše a zejména bezpečně, protože je účinně zabráněno nežádoucímu sevření prstů.
  • Široké místo pro přebalení s extra vysokými bočními hraničními pásy umožňuje pohodlné a bezpečné přebalení. Vlevo a vpravo od něj jsou praktické skladovací prostory, které nabízejí prostor pro výrobky pro péči o dítě.
  • Odpovídající, hygienicky otíratelné přebalovací podložky v různých provedeních jsou k dispozici samostatně (Art.Nr. 5835).
  • Přebalovací nástavec je snadno odnímatelný, takže komoda může být nadále používána i po uplynutí doby plenky.
  • Zásuvka a kliky dveří mohou být individuálně navrženy s vložkami do kliky v různých barvách. Jednoduše vyberte požadovanou vložku a vložte ji do prázdné rukojeti. Součástí dodávky jsou 4 vložky rukojeti v barvách špinavě bílé, mátové a růžové (vložky do rukojeti v přírodní barvě lze objednat samostatně).
  • Materiál: Přebalovací pult je vyroben z přírodního, pórovitého masivního dřeva z evropských populací. Byl jemně obarven, aby se zachovala přirozená struktura povrchu, individuální zrno a teplý dřevěný hapitk. Boční rohy a hrany jsou jemně zaoblené.
  • Všechny použité materiály neobsahují škodlivé látky.

Jednoduchá montáž.