Doprava a platba

DOPRAVA

GEIS PARCEL STANDARDNÍ DORUČENÍ

Přepravné GLS je účtováno 99,- Kč bez DPH, u objednávek od 4000,- Kč bez DPH je přepravné zdarma. Zásilka je obvykle doručována následující pracovní den po odeslání. GLS aktivně využívá telefonní číslo příjemce během procesu doručení. Doporučujeme před odesláním objednávky pečlivě zkontrolovat zadání Vašeho telefonního čísla. Balné neúčtujeme.

OSOBNÍ ODBĚR V PRODEJNĚ BABY CENTRUM S.R.O., BRATRANCŮ VEVERKOVÝCH 1200, PARDUBICE

Osobní odběr není zpoplatněn. Jakmile je objednávka připravena k odběru, obdržíte od nás informaci e-mailem, telefonicky nebo krátkou textovou zprávou. Prosíme vyčkejte na toto avízo před návštěvou naší provozovny. Objednávky vyřizujeme postupně v pořadí, v jakém došly. Po obdržení avíza si můžete zboží vyzvednout po dobu následujících 7 kalendářních dnů kdykoliv v otevírací době prodejny. Po uplynutí této doby bude rezervace nevyzvednutého zboží zrušena.

GEIS PARCEL DORUČENÍ NA SLOVENSKO

Na Slovensko doručujeme přepravní službou GLS za 9€, u objednávek od 170€ je přepravné zdarma. Balné neúčtujeme. Zásilka je obvykle doručována do tří následujících pracovních dní po odeslání. PPL aktivně využívá telefonní číslo příjemce během procesu doručení. Doporučujeme před odesláním objednávky pečlivě zkontrolovat zadání Vašeho telefonního čísla. Balné neúčtujeme.

PLATBA

ÚHRADA DOBÍRKOU

Úhradu dobírkou lze vybrat pro zásilky zasílané službou GLS. Doručovatel vybere hotovost při předání zásilky. Pro usnadnění předávky balíku je vhodné mít připravenou přesnou částku dle celkové ceny objednávky.

ÚHRADA PŘEVODEM PŘEDEM

Cenu objednávky uhradíte běžným bezhotovostním převodem na náš účet 2110156603/2700 UniCredit bank. Jako variabilní symbol použijte vždy číslo objednávky. Objednávku lze odeslat (nebo předat při osobním odběru) až po naběhnutí platby na náš účet. 
Náš systém automaticky páruje naběhlé platby k objednávkám. Pokud však platební příkaz obsahuje chybu (chybná částka nebo chyba ve variabilním symbolu platby), musíme platbu dohledat ručně, což prodlužuje termín odeslání. Platbu doporučujeme zaslat po přijetí automatického potvrzení objednávky. V případě, že chcete počkat na výzvu k platbě, až pro Vás bude zboží nachystáno v krabici, uveďte tento požadavek do vzkazu k objednávce. Za úhradu převodem předem neúčtujeme žádný příplatek, vaše banka však může účtovat poplatek za odeslání platby dle jejího platného sazebníku.

ÚHRADA převodním příkazem

Splatnost faktur je 14 dní, nebylo-li dohodnuto jinak /v případě nedodržení data splatnosti může Dodavatel účtovat úrok z prodlení ve výši 0,05 % z dlužné částky za každý započatý den prodlení/. Opakované nedodržování splatnosti je důvodem k zasílání zboží pouze na dobírku nebo k ukončení spolupráce. Číslo účtu pro platbu převodním příkazem je 2110156603/2700 UniCredit bank. Jako variabilní symbol použijte vždy číslo faktury.

ÚHRADA HOTOVĚ NEBO KARTOU NA PRODEJNĚ

V případě osobního odběru na naší prodejně Baby Centrum s.r.o, Bratranců Veverkových 1200, Pardubice můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Při platbě objednávky hotově nebo platební kartou není účtována žádná přirážka k ceně.

ÚHRADY ZE SLOVENSKA

Platby převodem předem můžete také hradit v měně EUR na náš účet s minimálními nebo nulovými náklady tzv. platbou SEPA (Single Euro Payments Area). V tomto případě vyčkejte na potvrzení objednávky a celkové částky v EUR naším obchodem.

Při platbě na náš účet tzv. platbou SEPA (někdy také Europlatbou nebo Platbou do eurozóny) nesete pouze náklady na straně své banky, které jsou v řadě případů nulové nebo do výše cca 1€. Konkrétní výši poplatku zjistíte u své banky v sazebníku pod položkou SEPA platby.

Bankovní spojení pro platby v EUR:

IBAN:  CZ54 2700 0000 0021 1015 6611
BIC/SWIFT: BACX CZ PP