1155KB Postýlka Geuther NEST IN CLOUDS

# 584

1155KB Postýlka Geuther NEST IN CLOUDS

1155KB Postýlka Geuther NEST IN CLOUDS

Chcete-li výrobek zakoupit, je nutné se přihlásit

Přihlásit se

Geuther

V postýlce v "OBLACÍCH" spí i ti nejmladší, jako by leželi na mráčku. Rostoucí dětská postýlka inspiruje svým zasněně-nostalgickým designem se zakřiveným dekorativním profilem na bocích postele a také přesvědčí mnoha dobře promyšlenými detaily vybavení.

Rozměry: V 88 cm x D 144.5 cm x Š 75.5 cm

Přehled všech výhod a funkcí:

  • Ležící plocha dítěte a dětské postýlky je trojnásobně výškově nastavitelná a lze ji tak optimálně přizpůsobit věku dítěte: V prvních měsících života leží dítě v horní poloze. To odpovídá přibližně výšce postele rodiče a umožňuje umístění postele v posteli a odstranění dítěte. Pokud dítě vyroste a začne sedět sám a vytáhnout se na tyče, musí být ležící povrch z bezpečnostních důvodů snížen o jeden nebo dva kroky.
  • Tři odnímatelné kluzké příčky umožňují starším dětem dostat se do postele a z postele samy.
  • Po dosažení věku kojenců a batolat lze postel bez větší námahy přeměnit na dětskou postel (plocha pro ležení 70 x 140 cm).
  • Všechny použité barvy, laky a fólie jsou odolné proti slinám a potu a bez škodlivých látek.
  • Materiály: Čelo postele a stupátko jsou vyrobeny z vysoce kvalitní dřevotřískové desky s melaminovým povlakem, boční panely jsou vyrobeny z neprůhledného bílého lakovaného MDF. Příhradové tyče, patky a roštový rám jsou vyrobeny z neošetřeného masivního bukového dřeva.

Snadná montáž.