2233+ ohrádka Geuther BELAMI

# 617

2233+ ohrádka Geuther BELAMI

2233+ BELAMI ohrádka Geuther

Chcete-li výrobek zakoupit, je nutné se přihlásit

Přihlásit se

Geuther

Pro hraní, spaní nebo pro první kroky: Ohrádka Belami Plus, která roste s vámi, doslova nabízí dětem a batolatům bezpečné prostředí a splňuje nejvyšší požadavky na kvalitu, bezpečnost a pohodlí.

Podrobně jeho vybavení a funkce dětské ohrádky:

  • Ohrádka Belami Plus je výškově nastavitelná 3krát bez použití nářadí: V horní poloze může být dítě pohodlně a zády přátelské do ohrádky umístěno a znovu zvednuto. Pokud dítě může sedět samo nebo se vytáhnout nahoru za mříže, podlaha se jednoduše posune o jeden nebo dva kroky dolů. Pro nastavení výšky je podlaha odstraněna, čtyři podlahové podpěry z pozinkované oceli jsou vloženy do díry otvoru v požadované výšce a podlaha je znovu vložena.
  • Podlaha je polstrovaná a odolná a může být otřena vlhkou pro čištění. Je k dispozici v 7 provedeních nebo barevných variantách.
  • Mobilní a stabilní: Ohrádka stojí na čtyřech uzamykatelných kobercových rolích. Dodává se částečně rozebraný a díky zásuvnému systému Easy-Click jej lze rychle a bez použití nářadí nastavit (a demontovat).
  • Zaoblené rohové kování je vyrobeno v Německu z masivního bukového dřeva a je vyrobeno z odolného plastu. K dispozici ve 2 velikostech a 4 barvách, vhodné pro různé styly vybavení.
  • Všechny použité barvy, fólie a tkaniny jsou odolné proti slinám a potu, bez škodlivých látek a splňují vysoké požadavky, které jsou kladeny i na bezpečnost dětských hraček.
  • Testováno TÜV: TÜV Rheinland otestovala stabilitu, trvanlivost a chemické složení a udělila jí certifikát GS.
  • Příslušenství se prodává samostatně: matrace. Zvuková postýlka. Parketové role pro tvrdé podlahy.