1109KB Schneewittchen Geuther postýlka

# 606

1109KB Schneewittchen Geuther postýlka

1109KB Schneewittchen Geuther postýlka

Chcete-li výrobek zakoupit, je nutné se přihlásit

Přihlásit se

Geuther

Dětská postýlka Sněhurka doprovází děti od miminka až do dospívání. Zaujme svým tvarovaným designem a nadčasovým, zdrženlivým barevným schématem akátového dekoru a neprůhlednými bílými lakovanými tyčemi a nožičkami.

Jeho vybavení a funkce podrobně:

  • Ležící plocha dítěte a dětské postýlky je trojnásobně výškově nastavitelná a může být optimálně přizpůsobena věku dítěte: v prvních měsících života leží dítě v horní poloze. To odpovídá přibližně výšce postele rodiče a usnadňuje uložení dítěte do postele a jeho vyjmutí. Pokud se dítě zvětší, ležící plocha se sníží: jakmile se může postavit sama, musí být spuštěna do nejnižší polohy.
  • Mřížkové části v klasickém designu kulaté tyče mají tři odnímatelné kluzné tyče, které umožňují dětem samostatně se dostat do postele a z postele.
  • Po dosažení věku kojenců a batolat lze postel bez větší námahy přeměnit na postel pro mládež (plocha pro ležení 70 x 140 cm). Potřebné konverzní stránky (Art.Nr. 1000US) jsou k dispozici samostatně v geuther shopu.
  • Vyrobeno v Německu. Rámy, stejně jako hlavové a nožní části jsou vyrobeny z vysoce kvalitní dřevotřískové desky s akátovým dekorem. Příhradové tyče a patky jsou vyrobeny z masivního bukového dřeva
  • Všechny použité barvy, fólie a tkaniny jsou odolné proti slinám a potu, bez škodlivých látek a splňují vysoké požadavky, které jsou kladeny i na bezpečnost dětských hraček.
  • Dodávka je rozebrána. Přiložený návod k montáži a požadovaný montážní materiál.
  • Testováno TÜV: TÜV Rheinland otestovala stabilitu, trvanlivost a chemické složení a udělila jí certifikát GS.